Меню
маг м. Київ, метро Шулявська ТЦ Точка, вул. Олександра Довженко 1В,
Пн-сб - 10:00 - 18:00
Нд: вихідний

Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний

Відгуки о магазині converse.org.ua

Відгуки108
4.6/ 5
середній рейтинг магазину
  • Якість товару
    (4.7)
  • Швидкість доставки
    (4.6)
  • Ціна
    (4.6)
  • Зручність розрахунку
    (4.6)
user-icon
Ольга Василівна Рагуліна
29/08/2025 14:21:54
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Швидкість доставки - 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Відправка була через годину після замовлення. Дуже швидко! Оригінальні кеди, якість супер, розмір - підійшов. Дякую за допомогу адекватно обрати потрібний розмір ! Дуже приємне обслуговування. Рекомендую.
Відповідь адміністратора:

Дякуємо, вам за відгук!

user-icon
Володимир
15/08/2025 08:54:00
Рейтинг: 0 з 5
Сьогодні забрали кеди.Якість на висоті,прийшли на слідуючий день після замовлення.Купували синові,він дуже задоволенний!!!
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук!

user-icon
Олеся
22/09/2024 22:01:15
Рейтинг: 5 з 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Швидкість доставки - 5
Якість товару - 5
Замовляла для доньки класичні чорні кеди, цілком задоволені обслуговуванням, оформили та відправили кеди дуже швидко, у той же день. За розміром все підійшло, донька довольна. Дякуємо!
Відповідь адміністратора:

Дякуюэмо за відгук, носіть на здоров'є)

user-icon
Дарʼя
27/08/2023 14:25:41
Рейтинг: 5 з 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Швидкість доставки - 5
Якість товару - 5
Замовляла класичні чорні конверси. Прийшли дуже швидко. Ввечері відправили і на ранок вони вже були у мене. Якість чудова! Я приємно здивована.
Відповідь адміністратора:

Дякуэмо за відгук

user-icon
Дарʼя
23/08/2023 18:22:09
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Швидкість доставки - 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Дуже чемний і приємний консультант! Приємне спілкування і хороша консультація! Мої Конвера просто ульот!) дуже круті і дуже зручні
Відповідь адміністратора:

Дякуємо вам за замовлення) Ми працюємо для вас)

user-icon
Станіслав
01/06/2023 10:11:48
Рейтинг: 5 з 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Швидкість доставки - 5
Якість товару - 5
Дуже дякую за оперативну доставку! Замовляв класичні високі Конверси, користувався послугою магазину вперше, через відсутність досвіду роботи з сайтом відмовився від передплати (200 грн), бо довіри поки не було. Але менеджерка пішла на поступки і зробили відправку післяплатою! Ввечері зробив замовлення, наступного ранку посилка вже була у мене! Щодо цього магазину мій скепсис був марний! Дуже вам дякую за лояльність до нових клієнтів!
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук, носіть на здоров'я)

user-icon
Ірина
18/05/2023 07:53:00
Рейтинг: 0 з 5
Отримала кеди, дуже задоволена. Оригінал, хороша якість. Швидка доставка та приємно було спілкуватись при оформленні замовлення. Дякую)
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук

user-icon
Ірина
12/05/2023 13:30:00
Рейтинг: 0 з 5
Дякую продавцю консультанту, надали всю додаткову інформацію яка цікавила мене, бистро відправили. Товар якісний. З задоволенням буду ще тут замовляти .
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук) раді що вам все сподобалось

user-icon
Валентина
06/05/2023 08:15:00
Рейтинг: 0 з 5
Замовляла кеди для доньки. Відправили в той же день, співробітники приємні в спілкуванні. Дитина задоволена взуттям. Дякую. Гарних вам продажів.
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за відгук

user-icon
Валентин
21/10/2022 20:38:08
Рейтинг: 1 з 5
Якість товару - 1
Швидкість доставки - 1
Ціна - 1
Зручність розрахунку - 1
Мова сайту автоматично випала кацапська,ідея замовити кеди відпала автоматично
Відповідь адміністратора:

Добрий день, це дивно, так як якщо ви вбивали запит на українській мові, ви повинні були потрапити на укр версію сайту

user-icon
Анна
10/06/2022 17:38:25
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Швидкість доставки - 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Кеды качественные, оригинал. Заказывали под заказ, отдельное спасибо девушке которая была вежлива и помогла подобрать размер. Если буду заказывать еще одни кеды - обязательно обращусь к этому сайту! Дякую!)
Відповідь адміністратора:

Спасибо! 

user-icon
Mary
17/05/2022 13:52:00
Рейтинг: 0 з 5
Кеди прийшли, розмір співпав і вигляд чудовий, дякую
Відповідь адміністратора:

Дякуємо

user-icon
Артём
16/05/2022 18:40:00
Рейтинг: 0 з 5
Что сказать за кеды, качество огонь, сидят удобно(в зависимости у кого какая нога) Сама обувь выглядит в 1000 раз лучше чем на фото) Доставка достаточно быстрая с учётом того что происходит в стране. В общем и целом, спасибо большое за кеды, и за удобность заказа!
Відповідь адміністратора:

   Спасибо и вам)

user-icon
Діана
04/05/2022 11:57:00
Рейтинг: 0 з 5
Кросівки гарні й зручні, швидка доставка, приємний персонал. Рекомендую)
Відповідь адміністратора:

Дякуємо і вам!

user-icon
Ангелина
19/04/2022 13:08:00
Рейтинг: 0 з 5
Замечательный сервис) все очень быстро отправили, все прекрасно подошло) спасибо !)
Відповідь адміністратора:

Спасибо

user-icon
Вероніка
18/04/2022 01:04:34
Рейтинг: 5 з 5
Якість товару - 5
Швидкість доставки - 5
Ціна - 5
Зручність розрахунку - 5
Дуже сподобалося , щиро дякую!
Відповідь адміністратора:

Дякуємо і вам! 

user-icon
Влада
10/04/2022 12:01:00
Рейтинг: 0 з 5
якість 10/10! дякую, буду замовляти ще
Відповідь адміністратора:

Дякуюємо

user-icon
Анна
03/04/2022 19:13:00
Рейтинг: 0 з 5
Всё прекрасно. Спасибо большое!
Відповідь адміністратора:

И вам спасибо!

user-icon
Наталья
20/02/2022 10:50:00
Рейтинг: 0 з 5
Спасибо большое магазину за оригинальный= качественный товар, а девочке-консультанту за четко подобранный размер и молниеносную отправку! Рекомендую! Буду обращаться ещё и советовать друзьям! Ещё раз спасибо!
Відповідь адміністратора:

Спасибо и вам, носите на здоровье)

user-icon
полина
19/02/2022 10:49:00
Рейтинг: 0 з 5
прекрасные конверсы, всё супер! спасибо большое
Відповідь адміністратора:

Спасибо и вам)

user-icon
Юлія
01/12/2021 10:48:00
Рейтинг: 0 з 5
Спасибо огромное за обслуживание! Менеджеры помогли выбрать размер, ответили на все мои многочисленные вопросы, т.к. забирала заказанную пару из офиса проверили оригинальность по моей просьбе, да ещё и очень хорошая скидка была. Думаю ребенок будет счастлив получить от Деда мороза долгожданные Converse. Спасибо ещё раз, процветания и здоровья!
Відповідь адміністратора:

Спасибо, вам за отзыв, носите на здоровье)

user-icon
Светлана
14/10/2021 10:38:00
Рейтинг: 0 з 5
Правильный магазин. Вчера заказала сегодня уже доставлено! Менеджер внимательный, дал полную информацию о товаре и практические рекомендации. Товар оригинальный, проверяла. Рекомендую этот магазин.
Відповідь адміністратора:

Спасибо, за отзыв

user-icon
Вика
31/08/2021 10:38:00
Рейтинг: 0 з 5
Суппер!!! Ребенок доволен))) спасибо огромное
Відповідь адміністратора:

Спасибо за отзыв)

user-icon
Марина
27/05/2021 10:37:00
Рейтинг: 0 з 5
Отличный магазин! Обслуживание на высоте, меняла кеды три раза, тк не могла угадать с размером. Товар оригинальный, проверяла по коду. Рекомендую! Плюсы: Оригинальность товара Сервис Быстрая доставка
Відповідь адміністратора:

Спасибо за отзыв, носите на сдоровье)

user-icon
Марина
18/05/2021 10:36:00
Рейтинг: 0 з 5
Купила кеды Converse Chuck Taylor All Star Ox Plum Chalk 164304. Переживала по поводу размера, но кеды действительно полномерные. Спасибо девушке-менеджеру за консультацию. Отправили в день заказа, на следующий день уже были в Краматорске. В качестве и оригинальности сомнений нет, я довольна. Спасибо вам. Удачи, ребята!!
Відповідь адміністратора:

Спасибо за отзыв, носите на сдоровье)