Меню
магазин м. Київ, метро Шулявська ТЦ Точка, вул. Олександра Довженко 1В, 2 поверх, стара адреса Чистяковська 2
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Вс - Вихідний
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 18:00
  • Сб 10:00 - 16:00
  • Вс - Вихідний

Аксесуари Конверс

539.00грн.
Ціна 200.00грн.
Ціна 699.00грн.

Аксесуари конверс – великий вибір виробів для поціновувачів американського бренду. На сайті conversе.org.ua продаються оригінальні товари, в яких поєднується практичність та сучасність. Можна вибрати стильну річ і наголосити на своїй індивідуальності.

Купити аксесуари в інтернет-магазині

Перегляньте каталог і переконайтеся, що в асортименті представлено багато унікальних аксесуарів. Величезний попит мають кепки, розроблені американським виробником. Кепки виготовляються із текстилю та прикрашаються логотипом бренду.

Якщо потрібні шапки, знайдуться такі варіанти. Вироби шиються з м'яких матеріалів, що зберігають тепло. У багатьох моделях передбачаються відвороти. Також можна придбати бавовняний капелюх з регульованим шнурком, за допомогою якого забезпечується ідеальна посадка.

До затребуваних аксесуарів відносяться шкарпетки. Такі вироби виготовляються з бавовняної пряжі, де міститься еластан і нейлон. Шкарпетки дарують своїм власникам комфорт і служать довгий час.

Ознайомтеся з колекцією аксесуарів конверсів та виберіть шапку, кепку, шкарпетки або рюкзак. У продажу представлені новинки американського бренду. Товари оригінальні та якісні.