Меню
магазин м. Київ, метро Шулявська ТЦ Точка, вул. Олександра Довженко 1В, 2 поверх, стара адреса Чистяковська 2
Пн-пт - 10:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Вс - Вихідний
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 18:00
 • Сб 10:00 - 16:00
 • Вс - Вихідний

Як відрізнити оригінальні кеди Converse (Конверс) в 2022 році


Наш інтернет магазин продає оригінальні товари ТМ Converse вже більше 8 років, і весь цей час нам не перестають ставити одне і те ж питання "У вас оригінал?". На жаль з кожним роком кількість магазинів котрі продають підробки неухильно зростає. Найцинічніші розміщують на своїх сайтах сертифікати і статті як відрізнити оригінальні конверси від підробки, тим часом продаючи підробки. Ми особисто замовляли в цих магазинах кеди Converse, і наскільки сильним було наше здивування коли виявлялося що це контрафакт, для того що б не нарватися на такі магазини нижче представлені 12 відмінних рис оригінальних кедів конверс, в порівнянні з підробками. 

 1. Новий дизайн. В кінці 2018 року компанія Converse оновила свій логотип, і разом з тим дизайн коробок і самих кедів. На кінець травня 2019 року, у нас залишилося близько 10% товарів зі старим дизайном. Всі інші товари йдуть в нових коробках, з новим дизайном. Наявність кед з новим гоготіпом збільшить ваші шанси того що б купити оригінал.
   
 2. Перевірка штрих коду.  Перевірити UPC код на сайті (UPC) США:  www.upcitemdb.com , який складається з 12 цифр, і написаний на коробці.  
   

  Якщо кеди оригінальні то з'явитися наступна інформація (фото кед повинні збігатися з заявленими). 


  Якщо ж кеди виявилися підробкою то 


 3. Артикул моделі.  Першим, що потрібно зробити для того, щоб перевірити оригінальність кедів Converse, це дізнатися у продавця, або подивитися на язичку Артикул моделі, він повинен бути таким же, як на одному з офіційних сайтів www.nike.com/us/en_us/c/conversewww.converse.com, www.converse.com/de Наприклад: артикул класичних білих низьких конверсів М7652C (може писатися M7652), якщо ж там буде вказано будь-якої іншої артикул, це підробка. Ця ознака більше ставитися до класичних моделей, т.я кожен дистриб'ютор замовляє свої моделі, призначені для своєї країни, в такому випадку, на офіційному сайті їх може не бути.
   
 4. Коробка. Все взуття Converse повинне бути в фірмових коробках. Інформація, вказана на коробці, повинна відповідати інформації, зазначеній на самих кедах (Унікальні номери напівпари і пари повинні бути різними). Важливим моментом є те, що на коробці не повинно бути китайських ієрогліфів.
   
 5. Ціна.  Ціна є одним з найбільш показових чинників відмінності. Оригінальні кеди Converse не можуть коштувати дуже дешево. Рекомендована офіційним дистриб'ютором в Україні роздрібна ціна на низькі класичні конверси становить 60 $, на високі конверси 65 $, за нинішнім курсом. Варто відзначити, що на відміну від моделей минулих колекцій, класичні текстильні моделі не допускаються до сезонних розпродажів, і ціна на них не повинна коливатися більше як на 10% від рекомендованої.
 6. QR код. вертаємо вашу увагу, що з кінця 2021 року, на оригінальних товарах ТМ Converse, QR-код пропонує на сайті vmdmx.com, а не офіційний сайт converse.com, Ми надіслали запит офіційному дистриб'ютору, і отримали відповідь, що компанія converse використовує QR- коди для внутрішнього використання , а не для перевірки оригінальності. Нижче наведено оригінальну відповідь. I am not sure who recommended you QRbotAPP but the QR code is actually for Converse internal usage. So regardless if you are able to scan and lead you to Converse.com website, it will not be a justification if it is authentic or counterfeit.As per production knowledge, the authenticity is being determined by the product itself but not the ability to scan and land you at Converse.com website. If you notice the products do not look authentic, feel free to send the pictures of the products over and the Brand Protection team will be able to review and verify


 7. Довжина устілки. Може здатися дивно, але це один з найважливіших ознак. Довжина устілки повинна бути вказана в сантиметрах (СМ), а не в міліметрах (ММ). До відома, підробки на Converse All Star Chuck Taylor 2, мало чим можна відрізнити від оригінальних, крім однієї ознаки, це позначення довжини устілки, там вона вказана в ММ. Зверніть на це увагу.
   
 8. Унікальний код пари.  Кожна напів  пара повинна мати свій унікальний код, він зображений на язичку. Також, кожна пара повинна мати свій унікальний код (він повинен відрізнятися від коду напівпари), він зображений на коробці. Звертаємо увагу, що в більш дорогих підробках ці коди також можуть бути, тому і ця ознака не дає 100% гарантії оригінальності.
   
   
 9. Країна виробник. За нашими відомостями на сьогоднішній день взуття Converse проводиться в 4 країнах, це: Китай, В'єтнам, Індія та Індонезія. У разі, якщо на кедах буде вказана яка-небудь інша країна, це серйозний привід задуматися
 10. Вага кед. За рахунок якісної гумової підошви оригінальні кеди Converse (на товстій підошві) досить важкі. Якщо ж ви відчуваєте, що кеди надто легкі, це також привід задуматися. Даний ознака також ставитися до більш дешевим підробкам, підробки же подорожче мають приблизно таку ж вагу.

 11. Якість. Ми залишили цю ознаку одну з останніх т.я вона є досить відносна. З звичайними дешевими підробками все зрозуміло, якщо вони легкі, написи зроблені криво, нерівні шви, дуже м'який задник, є багато слідів клею, а також є зовнішні відмінності від кедів, представлених на офіційному сайті, в 99% випадків - це підробка. Але якщо ж вам в руки потрапила підробка "оригінальної якості", то тут все набагато складніше. Знайти будь-які явні відмінності в зовнішньому вигляді дуже важко, але все ж можливо.

  Напис позаду. Принт повинен бути зроблений рівно, і акуратно.

  Геометрія підошви і носка. Особливо це стосуєтся Chuck Taylor All Star 2

  Акуратність швів і кількості клею. В оригіналі кедах шви зроблені були акуратно, і слідів клею значно менше. На фото нижче порівняні Chuck Taylor 2 150148C.

   Справедливості заради хочемо відзначити, що в ряді випадків, навіть оригінальні конверси можуть потрапляти з дрібними дефектами. Це не є ознакою підробки і не погіршує подальший процес експлуатації. 
 12. Документи . Даний пункт не відноситься до самих відмінностей, але допоможе вам не нарватися на підробку. Бажано у продавця (магазину) вимагати будь-які документи , що підтверджують якість взуття, або його співпраця з офіційним дистриб'ютором. Це допоможе вам більше упевнитися в оригінальності взуття.
Фотографії
Коментарі