Меню
маг м. Київ, метро Шулявська ТЦ Точка, вул. Олександра Довженко 1В,
Пн-сб - 10:00 - 18:00
Нд: вихідний

Час роботи магазину:
  • Пн-сб - 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний

Кеди Converse Chuck Taylor All Star Hi Black M9160C

  • Наявність: В наявності
  • Код товару: 66-01
Відгуки: (73)
Виробник: Converse
Хіт продажів
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Доставка і оплата
  • Питання (100)
  • Відгуки (73)
  • Схожі товари

Пропонуємо до Вашої уваги стильні кеди Converse (конверс) Chuck Taylor All Star M9160 чорного кольору. Модель дуже зручна та практична. Основний колір кед знаходиться в гармонійному контрасті з білими шнурками та підошвою. Збоку кеди декоровані принтом із логотипом бренду, а також отворами для повітрообміну. Такі кеди чудово підійдуть як для повсякденних прогулянок, так і для шанувальників активного способу життя.

Характеристики
Асортимент Classic
Кеды
Сезон Весна літо
Цвет чорний
Вид взуття Кеди
Розмірна сітка 8
Страна регистрации бренда США
Страна производитель Китай, В'єтнам, Індія, Індонезія
Коллекция Chuck Taylor All Star
Материал верха Текстиль
Висота Високі
Питання (100)
Питання від: Тамара 13.06.2026

Доброго дня, моя донька носить обув 38 розміру, устілка 25 см...Який розмір кедів їй потрібний в конверсах!?

Відповідь:

Доброго дня. На р 38 написано 24,5 см а по факту устілка 25 см

Питання від: Ілля 10.06.2026

Добрий день, на стопу 26,5 см який краще взяти розмір, 41 чи 41,5?

Відповідь:

Доброго дня.
На р 41 написано 26 см, а по факту устілка 26,5 см
На р 41,5 написано 26,5 см, а по факту устілка 27 см

Питання від: Віктор 04.05.2026

У мене широка нога ( приблизно 11 см ) 43 розміру, але взуття беру 44. Який розмір мені вибрати чи краще розглядати 70 версію?

Відповідь:

Доброго дня.
Яка у Вас довжина стопи або устілки?

Питання від: Віктор 04.05.2026

У мене чуть широка стопа (приблизно 11 см) 43 розмір, але зазвичай беру 44 розмір взуття. Який розмір мені брати?

Відповідь:

Доброго дня.
Яка у Вас довжина стопи або устілки?

Питання від: Владислав 04.05.2026

Добрий вечір, підкажіть будь ласка, розмір стопи 27, зазвичай ношу взуття 42-43 розміру, який розмір обрати?

Відповідь:

Доброго дня.
Вам підійде р 41,5 на них вказано 26,5 см, а по факту устілка 27 см
Або р 42 на них вказано 27 см а по факту устілка 27, см

Питання від: Владислав 04.05.2026

Добрий вечір, підкажіть будь ласка, розмір стопи 27, зазвичай ношу взуття 42-43 розміру, який розмір обрати?

Відповідь:

Доброго дня.
Вам підійде р 41,5 на них вказано 26,5 см, а по факту устілка 27 см
Або р 42 на них вказано 27 см а по факту устілка 27, см

Питання від: максим 02.05.2026

доброго дня,доставка новою почтою(на відділеня) платна чи бесплатна

Відповідь:

Доброго дня.
Якщо оплата накладним платежем то доставка платна.
Якщо 100% попередня оплата на рахунок то доставка безкоштовна.

Питання від: Вітя 16.04.2026

Можливо оплатити доставку готівкою?

Відповідь:

Доброго дня. При отриманні Ви можете розрахуватись як готівкою так і безготівково.

Питання від: Ліза 02.03.2026

Скільки днів доставка триває?

Відповідь:

Доброго дня.
1-3 дні.

Питання від: Іра 20.02.2026

Чи можна поміняти розмір у разі чого, якщо перевіривши на пошті розмір не підійде?

Відповідь:

Доброго дня.
Так. Якщо розмір не підійде обмін повернення протягом 14 днів

Питання від: Богдан 19.02.2026

Добрий день! Якщо розмір не підійде, чи можно обміняти його на інший?

Відповідь:

Доброго дня.
Якщо розмір не підійде, то обмін повернення протягом 14 днів.

Питання від: Марк 14.02.2026

здравствуйте, носках стопа 26 см, обычно ношу 41-41.5, какой размер мне выбрать?

Відповідь:

Доброго дня.
Ця модедь повномірить. На р 40 написано 25,5 см, а по факту устілка 26 см
на р 41 написано 26 см, а по факту устілка 26,5 см. Якщо стопа широка, то краще брати на пів розміра більше.

Питання від: Анастасія 04.12.2025

Коли будуть в наявності 41р?

Відповідь:

Вітаємо, очікуємо на початку Лютого усі розміри, цієї моделі

Питання від: Яхно Людмила 21.09.2025

Доброго вечора !
на 24 см який розмір потрібно ?

Відповідь:

Вітаю, вам потрібен 37 розмір

Питання від: Кіріл 18.09.2025

Мне нужно знать што ето ориг как проверить у меня есть такие

Відповідь:

Вітаю, ви можете перевірити за допомогою нашої інструкції, яка розміщена на сайті, P.S самий кращий спосіб по штрихкоду конкретної пари

Питання від: Yana 27.06.2025

Добрий день!
Стопа 23,5 см, устілка 24 см. Який розмір мені обрати?
Дякую :)

Відповідь:

Добрий день! 36.5 розмір

Питання від: Ліза 12.06.2025

Добрий день, розмір стопи 25 см, який розмір?

Відповідь:

Добрий день, 38

Питання від: Іван 29.05.2025

Добрий вечір! В мене стопа 26см, а устілка 28 який розмір потрібний?

Відповідь:

Добрий, 42,5 розмір

Питання від: Марія 12.04.2025

44.5 розмір, скільки см устілка ?

Відповідь:

Добрий день, 29.5

Питання від: Андрій 28.03.2025

45 розмір,скільки сантиметрів устілка?

Відповідь:

Добрий день, 30 см

Питання від: Надія 24.03.2025

Чи можна замовити такі ж самі, але зі старою формою? Наскільки я знаю у нових моделях змінилась форма носка

Відповідь:

Добрий день, вперше про таке чуєм

Питання від: Інна 13.03.2025

Доброго дня.
Устілка 25,5 см.який розмір ?

Відповідь:

Доброго, 39,5

Питання від: Анастасія 09.03.2025

довжина ноги від великого пальця до пʼяти 23 сантиметри, і судячи з сітки мені потрібен 36,5 розмір, я вже брала такий і кросівки замалі в ширину, в мене широкі кісточки в пальцях (10 см), який розмір мені взяти? заздалегідь дякую вам.

Відповідь:

Вітаємо, спробуйте 37 розмір, в любому випадку у нас є обмін/повернення

Питання від: Xryk14575 09.03.2025

Якій розмір 28см стопа? Чи є сенс брати трохи більший?

Відповідь:

Немає, 42,5

Питання від: Gubami 07.03.2025

Какой размер стопа 28.2. Можно пожалуйста Руский и европейский

Відповідь:

Шо іще за руський ?

Доставка і оплата

Нова пошта - на віділення

Новая пошта - кур'єрьска доставка

Новая пошта - доставка до поштомата

Укрпошта - стандарт, експрес

Самовивіз - Київ, метро Шулявська, ТЦ Точка, вул. Олександра Довженка 1В (попередньо оформивши замовлення)

Оплата

Накладений платіж

Оплата на розрахунковий рахунок - Приватбанк, Монобанк

Приватбанк - оплата частинами, миттєва розстрочка

Монобанк - покупка частинами

Готівкою, Термінал - в разі самовивозу

  • Наявність: В наявності
  • Код товару: 66-01
Відгуки: (73)
2 890.00грн. 3 490.00грн.
Ви заощаджуєте: 600.00грн. -17%
Акція закінчиться через:
днів
:
годин
:
хвилин
:
секунд
Знайшли даний товар дешевше?
Доступні варіанти
Ціна в бонусних балах: 100
Бонусні бали: 100
Способи доставки
Перевірка оригінальності по штриховому коду на сайті (UPC) США.
Гарантія 30 Днів. Безпроблемний обмін, повернення протягом 14 днів.
Безкоштовна доставка по всій Україні при 100% при передоплаті.
Відгуків73
4.8/ 5
середній рейтинг товара
70
0
0
0
3
Єва
Єва
05.01.2025
Моя оцінка:
дуже якісні та гарні конверси. доставка швидка. за цю ціну кеди неймовірні.
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук !
Ніка
Ніка
19.11.2024
Моя оцінка:
Чудові кеди та дуже приємний консультант
Відповідь адміністратора
Дяка!
Олександра
Олександра
01.10.2024
Моя оцінка:
По телефону проконсультували, доставили швидко. Кеди оригінал, немає ніяких зауважень. Дуже задоволена, в майбутньому буду замовляти саме тут. Дякую!
Відповідь адміністратора
Дякуэмо за відгук!
Андрій
Андрій
11.09.2024
Моя оцінка:
Все чудово) гарна якість та оперативна доставка
Денис
Денис
29.08.2024
Моя оцінка:
Все дуже круто, якісно, оригінально та швидко. Швидко замінили на інший розмір через мою помилку. Рекомендую
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук
Ірина
Ірина
12.05.2023
Моя оцінка:
Дякую продавцю консультанту, надали всю додаткову інформацію яка цікавила мене, бистро відправили. Товар якісний. З задоволенням буду ще тут замовляти .
Олена
Олена
10.05.2023
Моя оцінка:
Задоволена покупкою! Це стосується і кед, і роботи магазина! Дякую оператору за уважне ставлення й зворотній зв'язок. Особливо приємно вразив термін доставки! Забрала кеди (в Одесі) вже наступного дня після оплати. (Хочу подякувати й Укрпошті!)
На довжину стопи 24 см відмінно підійшов EUR 38. І хоча з першого разу з розміром не вгадала, приємно, що обмін пройшов також оперативно!
Кеди зручні, якісні!
Дякую працівникам за відповідальність й чесність!
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук, носіть на здоров'я)
Валентина
Валентина
04.05.2023
Моя оцінка:
Замовляла кеди для доньки. Відправили в той же день, співробітники приємні в спілкуванні. Дитина задоволена взуттям. Дякую. Гарних вам продажів.
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук
Stefano
Stefano
27.10.2022
Моя оцінка:
Покупал конверсы больше пяти раз, сам уже со счета сбился. Качество всегда отличное, носятся довольно долго. При том для меня кеды это повседневная обувь, даже зимой. Только в морозы нехожу в них)
Відповідь адміністратора
Мы рады) Носите на сдоровье)
Марія
Марія
22.08.2022
Моя оцінка:
Старі кеди, які купувала на цьому ж сайті, слугували мені ну дуже довго. 4 роки я їх носила і з ними все було супер, вже на 5й рік підошва тріснула і почав потрапляти пісок, трохи відійшла резина по боках, колір через прання вицвів.
Кеди шикарні, я мріяла про них 5 років тому і мрію 5 років потому, тому я знову тут.
Відповідь адміністратора
Дякуэмо за відгук !
Рапотенко Андрій
Рапотенко Андрій
30.05.2022
Моя оцінка:
прийшли швидко, дякую за роботу магазину. не перші мої конверси. оригінал 100% - перевіряв. зручні.
Даниил
Даниил
26.05.2022
Моя оцінка:
Приехали кеды всего за один день, высокого качества, очень удобные! По совету менеджера взял на размер больше и не пожалел. Спасибо!
Відповідь адміністратора
Носите на здоровье)
Артём
Артём
16.05.2022
Моя оцінка:
Что сказать за кеды, качество огонь, сидят удобно(в зависимости у кого какая нога) Сама обувь выглядит в 1000 раз лучше чем на фото)
Доставка достаточно быстрая с учётом того что происходит в стране.
В общем и целом, спасибо большое за кеды, и за удобность заказа!
Відповідь адміністратора
Спасибо и вам)
Яна
Яна
03.04.2022
Моя оцінка:
Всё прекрасно. Спасибо большое!
Відповідь адміністратора
И Вам спасибо!
Наталья
Наталья
20.02.2022
Моя оцінка:
Спасибо большое магазину за оригинальный= качественный товар, а девочке-консультанту за четко подобранный размер и молниеносную отправку! Рекомендую! Буду обращаться ещё и советовать друзьям! Ещё раз спасибо!
Відповідь адміністратора
Спасибо и вам, носите на здоровье)
Анна
Анна
02.01.2022
Моя оцінка:
Спасибо большое! Помогли разобраться с размером, очень приятная консультант-девушка(к сожалению, имя не запомнила), ОЧЕНЬ оперативно отправили (на следующий день после заказа уже забрали в Днепре). Главное-качественная обувь.
Відповідь адміністратора
Спасибо вам за ваш отзыв, обращайтесь)
Юлія
Юлія
29.11.2021
Моя оцінка:
Спасибо огромное за обслуживание! Менеджеры помогли выбрать размер, ответили на все мои многочисленные вопросы, т.к. забирала заказанную пару из офиса проверили оригинальность по моей просьбе, да ещё и очень хорошая скидка была.
Думаю ребенок будет счастлив получить от Деда мороза долгожданные Converse.
Спасибо ещё раз, процветания и здоровья!
Відповідь адміністратора
Спасибо, вам за отзыв, носите на здоровье)
Руслан
Руслан
05.06.2021
Моя оцінка:
Все супер. Очень приятные впечатления от покупки! Рекомендую
Элина
Элина
06.05.2021
Моя оцінка:
Заказали вечером, утром уже доставили!!! Впервые вижу такую оперативность интернет-магазинов!

Заказ был https://converse.org.ua/converse-m9160
Кеды бомба!!! Ребёнок в восторге! Качество огонь!
София
София
24.04.2021
Моя оцінка:
здравствуйте, а когда появиться размеры 38,5-39?
Відповідь адміністратора
Сдравствуйте, планируем их получить в начале июня, на данный момент пару размеров 38-39 ещё осталось
Елена
Елена
22.04.2021
Моя оцінка:
Подскажите, когда появится размер 39.5?
Відповідь адміністратора
Сдравствуйте, уже есть в наличии
Ника
Ника
26.09.2020
Моя оцінка:
здравствуйте, когда появится в наличии 36,5 размер?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, они появились в наличии
Ника
Ника
22.09.2020
Моя оцінка:
Появится ли в наличии 35-й размер в ближайшее время?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, они появились в наличии
why yes
why yes
07.07.2020
Моя оцінка:
40й размер появится в ближайшее время?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, возможно
Яна
Яна
01.07.2020
Моя оцінка:
Доброго дня. Коли в наявності буде 39 розмір?
Відповідь адміністратора
Добрый день планируем получить их в июля, но точно сказать не можем
Анна
Анна
19.06.2020
Моя оцінка:
Добрый вечер. Нашивка лейбла на белых и черных кедах этой модели из кожи или кожзама?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, в этой модели нашивки сделана из искусственного материала
Вікторія
Вікторія
18.06.2020
Моя оцінка:
Коли буде у наявності 38 розмір?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, мы ожидаем в первой половине июля
Наталья
Наталья
05.06.2020
Моя оцінка:
Добрый вечер! А размер 38 когда появится?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, планируем в начале июля
Дарья
Дарья
05.06.2020
Моя оцінка:
Добрый день, не подскажите когда появится размер 36.5 в наличии?
Відповідь адміністратора
Добрый день, ожидаем их получить в начале июля
Алёна
Алёна
05.06.2020
Моя оцінка:
Добрый день, а 36.5 размер будет в наличии?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте в начале июля
Катя
Катя
04.06.2020
Моя оцінка:
здравствуйте, а возврат/обмен возможен?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, да конечно возможен в течении 14 дней
Дарья
Дарья
30.05.2020
Моя оцінка:
Когда будет поступление с размером 37.5? Заранее спасибо
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, мы планируем получить этот размер в первой половине июня
Настя
Настя
29.04.2020
Моя оцінка:
А есть 40 размер в наличии?И это оригинал?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, да есть
Валерия
Валерия
24.12.2019
Моя оцінка:
Здравствуйте, а 39,5 скоро в наличии будет?
Відповідь адміністратора
Здравсвуйте, в начале февраля
Оксана
Оксана
15.07.2019
Моя оцінка:
не подскажите когда повится в наличии 37,5 размер?
Відповідь адміністратора
Здравствуйте, в ближайшее время
Алина
Алина
01.06.2019
Моя оцінка:
Здравствуйте, скоро будет 39 размер?
Лиза
Лиза
22.04.2019
Моя оцінка:
не подскажите где можно посмотреть до какого числа на них акция идет?
София
София
18.04.2019
Моя оцінка:
итак, хочу поставить самому сайту и обслуживанию 6 звёзд из 5. сначала ошиблась с размером, но на следующий день мне был выслан нужный. менеджер очень вежливая и приятная девушка, порадовало :)
рекомендую всем заказывать именно здесь. выражаю благодарность за работу)
Юрий
Юрий
19.10.2018
Моя оцінка:
Добрый день, подскажите, есть ли 42й размер в наличии?
И, если нет, то когда примерно может появиться?
Елизавета
Елизавета
28.09.2018
Моя оцінка:
Скажите есть размер 43-44?
Наталья
Наталья
15.06.2018
Моя оцінка:
Скажите пожалуйста, есть ли размер 43- 44?
Аннушка
Аннушка
25.03.2018
Моя оцінка:
Скажите пожалуйста, расмер 39,5 есть?
Александр Кёлер
Александр Кёлер
27.03.2017
Моя оцінка:
Все отлично! Кеды пришли, оригинал. Спасибо за то что даёте возможность покупать оригинал и не из заграницы
Марта Марта
Марта Марта
04.04.2016
Моя оцінка:
[i]Купила черные высокие кеды пару дней назад.Позвонила,мне дали ответы на все вопросы,выслали в тот же день, я очень довольна,на ноге смотрятся красиво и очень удобные[/i]!!!)))
Нателла
Нателла
31.03.2016
Моя оцінка:
спасибо большое за качественную работу. Связались быстро, обсудили все и в тот же день отправили. На следующий день были в Одессе, но тут я "прокололась" и неправильно сказала отделение почты, пришлось ждать пока передадут на ближайшее мне. 
Кеды выглядят качественными, надежными. Носить будет сын, а значит месяца через полтора будут первые результаты или НЕ будут :)
Роман
Роман
29.03.2016
Моя оцінка:
M9160  46.5  размер  есть?
Тимофей
Тимофей
17.02.2016
Моя оцінка:
Отлично, скоро куплю данные кеды
admin
admin
17.02.2016
Моя оцінка:
[quote]Хорошо)[/quote]
Екатерина
Екатерина
27.05.2015
Моя оцінка:
Любимые кеды снова у меня на ногах!) При том такого же качества, что и мои старые 11-летней давности) С единственной разницей, что старые из Вьетнама, а новые, то есть эти - из Индонезии. Существенных отличий не нашла вовсе, такая же мягкая гнущаяся подошва, плотный текстиль, надежная проклейка. Отличаются разве что дополнительной петелькой для шнурка на язычке, больше ничем. Огромное спасибо магазину за возможность приобрести действительно оригинальный товар!!!
Ольга
Ольга
17.04.2015
Моя оцінка:
Ура!!! Наши качественные и такие желанные конверсы приехали!!!! Качество - супер, доставка, работа сайта - все на отлично. Спасибо!!!
Александр Кёлер
Александр Кёлер
12.04.2015
Моя оцінка:
Кеды супер! Все порадовало) Оригинальные 100%. Качество и быстрая доставка! Спасибо магазину за оперативность !
Александр
Александр
07.04.2015
Моя оцінка:
Ой спасибо! Кеды просто супер! Оригинальные!Я скептически было уже отнесся к покупке - типа была не была если Китайские то что поделать. А нет все отлично и доставили за 1 день!
www.converse.org.ua
www.converse.org.ua
15.03.2015
Моя оцінка:
Благодарим за отзыв)
Саша
Саша
15.03.2015
Моя оцінка:
Кеды приехали, всё ок. Спасибо!
Александр
Александр
27.02.2015
Моя оцінка:
Купил эту мечту баскетболиста)) Не носил еще, надеюсь скоро уже будет тепло - одену))
С виду качественные, удобные, посмотрим как выдержит проверку временем (жалеть не буду) - отпишусь со временем.
PS Все тесты на проверку подлинности прошли=)
Диана
Диана
02.04.2014
Моя оцінка:
Один вопросик есть.. У меня есть Конверсы. Настоящие. И у меня сзади на этой маленькой резиночке над надписью ALL STAR есть надпись CONVERSE. У вас ее нету. В чём подвох?
аноним
аноним
09.02.2014
Моя оцінка:
женские или мужские? или вообще унисекс?
www.converse.org.ua
www.converse.org.ua
10.09.2013
Моя оцінка:
Вероятней всего 14 числа.
Artem
Artem
10.09.2013
Моя оцінка:
когда будут кеды 44.5 размера?
www.converse.org.ua
www.converse.org.ua
04.09.2013
Моя оцінка:
С Польши, дистрибьютор ООО "AmerSport"
Юрий
Юрий
04.09.2013
Моя оцінка:
Откуда поставляете кеды?
www.converse.org.ua
www.converse.org.ua
03.09.2013
Моя оцінка:
Вся обувь представленная на нашем сайте является оригинальной.
Юрий
Юрий
03.09.2013
Моя оцінка:
Оригинал обувь или реплики?
www.converse.org.ua
www.converse.org.ua
01.09.2013
Моя оцінка:
Резина чисто белого цвета.
Artem
Artem
01.09.2013
Моя оцінка:
Резина на ободке и носке чистого какого цвета? Чисто белого или с желтоватым оттенком?
Паша
Паша
31.08.2013
Моя оцінка:
Купил кеды M9160 чёрые. Доволен как слон. Всё супер. Очень рад))
Рустем
Рустем
29.04.2013
Моя оцінка:
Купил черные, доволен, качество зашибенное)!! Большое спасибо)
Рустем
Рустем
29.04.2013
Моя оцінка:
кеды супер, оригинал, большое спасибо)
Игорь
Игорь
11.12.2012
Моя оцінка:
Великолепные кеды! купил в андерграунде - через 2 недели они порвались... купил здесь - уже месяц тягаю, и всё тип топ)
Death Association
Death Association
04.09.2012
Моя оцінка:
покупал кеды, наудивление качественно.. куплю еще полюбэ)
Игорь
Игорь
03.06.2012
Моя оцінка:
Купил кедули M9160 5дней назад, размер подобрали, носятся на ура, качество супер, видно что оригинальные! Всем советую.
Санстрайдер
Санстрайдер
30.04.2012
Моя оцінка:
Сегодня забрал кеды с почты, всем доволен да ещё и доставка бесплатная, большое спасибо =)
Аскольд
Аскольд
21.01.2012
Моя оцінка:
Приобрёл черные, доволен, качество зашибенное)!! Большое спасибо)