- Наявність: В наявності
- Код товару: 66-01
- Огляд товару
- Характеристики
- Доставка і оплата
- Питання (100)
- Відгуки (73)
- Схожі товари
Пропонуємо до Вашої уваги стильні кеди Converse (конверс) Chuck Taylor All Star M9160 чорного кольору. Модель дуже зручна та практична. Основний колір кед знаходиться в гармонійному контрасті з білими шнурками та підошвою. Збоку кеди декоровані принтом із логотипом бренду, а також отворами для повітрообміну. Такі кеди чудово підійдуть як для повсякденних прогулянок, так і для шанувальників активного способу життя.
Доброго дня, моя донька носить обув 38 розміру, устілка 25 см...Який розмір кедів їй потрібний в конверсах!?
Доброго дня. На р 38 написано 24,5 см а по факту устілка 25 см
Добрий день, на стопу 26,5 см який краще взяти розмір, 41 чи 41,5?
Доброго дня.
На р 41 написано 26 см, а по факту устілка 26,5 см
На р 41,5 написано 26,5 см, а по факту устілка 27 см
У мене широка нога ( приблизно 11 см ) 43 розміру, але взуття беру 44. Який розмір мені вибрати чи краще розглядати 70 версію?
Доброго дня.
Яка у Вас довжина стопи або устілки?
У мене чуть широка стопа (приблизно 11 см) 43 розмір, але зазвичай беру 44 розмір взуття. Який розмір мені брати?
Доброго дня.
Яка у Вас довжина стопи або устілки?
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, розмір стопи 27, зазвичай ношу взуття 42-43 розміру, який розмір обрати?
Доброго дня.
Вам підійде р 41,5 на них вказано 26,5 см, а по факту устілка 27 см
Або р 42 на них вказано 27 см а по факту устілка 27, см
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, розмір стопи 27, зазвичай ношу взуття 42-43 розміру, який розмір обрати?
Доброго дня.
Вам підійде р 41,5 на них вказано 26,5 см, а по факту устілка 27 см
Або р 42 на них вказано 27 см а по факту устілка 27, см
доброго дня,доставка новою почтою(на відділеня) платна чи бесплатна
Доброго дня.
Якщо оплата накладним платежем то доставка платна.
Якщо 100% попередня оплата на рахунок то доставка безкоштовна.
Можливо оплатити доставку готівкою?
Доброго дня. При отриманні Ви можете розрахуватись як готівкою так і безготівково.
Скільки днів доставка триває?
Доброго дня.
1-3 дні.
Чи можна поміняти розмір у разі чого, якщо перевіривши на пошті розмір не підійде?
Доброго дня.
Так. Якщо розмір не підійде обмін повернення протягом 14 днів
Добрий день! Якщо розмір не підійде, чи можно обміняти його на інший?
Доброго дня.
Якщо розмір не підійде, то обмін повернення протягом 14 днів.
здравствуйте, носках стопа 26 см, обычно ношу 41-41.5, какой размер мне выбрать?
Доброго дня.
Ця модедь повномірить. На р 40 написано 25,5 см, а по факту устілка 26 см
на р 41 написано 26 см, а по факту устілка 26,5 см. Якщо стопа широка, то краще брати на пів розміра більше.
Коли будуть в наявності 41р?
Вітаємо, очікуємо на початку Лютого усі розміри, цієї моделі
Доброго вечора !
на 24 см який розмір потрібно ?
Вітаю, вам потрібен 37 розмір
Мне нужно знать што ето ориг как проверить у меня есть такие
Вітаю, ви можете перевірити за допомогою нашої інструкції, яка розміщена на сайті, P.S самий кращий спосіб по штрихкоду конкретної пари
Добрий день!
Стопа 23,5 см, устілка 24 см. Який розмір мені обрати?
Дякую :)
Добрий день! 36.5 розмір
Добрий день, розмір стопи 25 см, який розмір?
Добрий день, 38
Добрий вечір! В мене стопа 26см, а устілка 28 який розмір потрібний?
Добрий, 42,5 розмір
44.5 розмір, скільки см устілка ?
Добрий день, 29.5
45 розмір,скільки сантиметрів устілка?
Добрий день, 30 см
Чи можна замовити такі ж самі, але зі старою формою? Наскільки я знаю у нових моделях змінилась форма носка
Добрий день, вперше про таке чуєм
Доброго дня.
Устілка 25,5 см.який розмір ?
Доброго, 39,5
довжина ноги від великого пальця до пʼяти 23 сантиметри, і судячи з сітки мені потрібен 36,5 розмір, я вже брала такий і кросівки замалі в ширину, в мене широкі кісточки в пальцях (10 см), який розмір мені взяти? заздалегідь дякую вам.
Вітаємо, спробуйте 37 розмір, в любому випадку у нас є обмін/повернення
Якій розмір 28см стопа? Чи є сенс брати трохи більший?
Немає, 42,5
Какой размер стопа 28.2. Можно пожалуйста Руский и европейский
Шо іще за руський ?
Нова пошта - на віділення
Новая пошта - кур'єрьска доставка
Новая пошта - доставка до поштомата
Укрпошта - стандарт, експрес
Самовивіз - Київ, метро Шулявська, ТЦ Точка, вул. Олександра Довженка 1В (попередньо оформивши замовлення)
Оплата
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок - Приватбанк, Монобанк
Приватбанк - оплата частинами, миттєва розстрочка
Монобанк - покупка частинами
Готівкою, Термінал - в разі самовивозу
- Наявність: В наявності
- Код товару: 66-01
На довжину стопи 24 см відмінно підійшов EUR 38. І хоча з першого разу з розміром не вгадала, приємно, що обмін пройшов також оперативно!
Кеди зручні, якісні!
Дякую працівникам за відповідальність й чесність!
Кеди шикарні, я мріяла про них 5 років тому і мрію 5 років потому, тому я знову тут.
Доставка достаточно быстрая с учётом того что происходит в стране.
В общем и целом, спасибо большое за кеды, и за удобность заказа!
Думаю ребенок будет счастлив получить от Деда мороза долгожданные Converse.
Спасибо ещё раз, процветания и здоровья!
Заказ был https://converse.org.ua/converse-m9160
Кеды бомба!!! Ребёнок в восторге! Качество огонь!
рекомендую всем заказывать именно здесь. выражаю благодарность за работу)
И, если нет, то когда примерно может появиться?
Кеды выглядят качественными, надежными. Носить будет сын, а значит месяца через полтора будут первые результаты или НЕ будут :)
С виду качественные, удобные, посмотрим как выдержит проверку временем (жалеть не буду) - отпишусь со временем.
PS Все тесты на проверку подлинности прошли=)



