- Наявність: В наявності
- Код товару: 790-01
- Огляд товару
- Характеристики
- Доставка і оплата
- Питання (30)
- Відгуки (2)
Кеди жіночі Converse Chuck Taylor All Star Lift 560845 високі чорні – новинка нового сезону. Модель відмінно підходять любителям активного руху в приміщеннях та на вулиці у теплу пору року.
Кеди з колекції Chuck Taylor All Star Lift вирізняються високою підошвою.
Виготовлені з якісного текстилю на основі бавовни, що має безліч технологічних переваг – відрізняються довговічністю та міцністю, зберігає привабливий зовнішній вигляд довгий час.
Комфортний мікроклімат для ніг створюють внутрішні текстильні підкладки та устілки.
Висока шнурівка дозволяє надійно фіксує ногу, що запобігає травмам гомілкостопу.
Підошва з вулканізованої гуми має особливу гнучкість, зносостійкість.
Колір моделі чорний у поєднанні з білими елементами та чорними смужками.
Кеди Converse Chuck Taylor All Star Lift для повсякденних прогулянок, заняттям спортом.
Кеди Converse – стильно, комфортно, практично!
Добрий день, коли буде в наявності 42 розмір?
Доброго дня..
Ця модель до 41 р
Здравствуйте! На стопу 23,5 какой размер подойдет?
И ещё вопрос, эти конверсы унисекс, подойдет ли для мужчины?
Доброго дня.
На р 36,5 написано 23 см, але по факту устілка 23,5 см.
На устілку 25см який розмір підійде?
Вітаю, вам потрібен 38
Підскажіть а є такі самі тільки з низькою підошвою
Добрий день, так артикул M9160C
Вітаю.на стопу 25,3 який розмір краще підійде
Вітаю, 39 розмір
Здравствуйте, это оригинал?
Здравтсвуйте, да
Доброго дня
Можлива примірка на новій пошті ?
Доброго дня, так звісно
Добрий день! На 23.5 підійде 37 розмір?
Добрий день, вам потрібен 36,5
здраствуйте, когда будет в наличии 44 размер ?
Добрий день, скоріше всього в кінці серпня
Чи можливий обмін, якщо не підійшов розмір?
Так, звісно на протязі 14 днів, з момента отримання
Добрий день, а це оригіна?
Добрий день, так звісно
На 25,5 см, який розмір підійде ?
39.5
Довжина стопи 25 см, який розмір конверсів краще буде? 39 чи 40?
Добрий день, 39
Вітаю! Підкажіть будь ласка знак Converse у вигляді наліпки чи нашивка?
Вітаємо, у вигляді наліпки.
ця модель підійде чоловіку?
Добрий день, компанія позіціонує цю модель як жіночу
Вибачте, а якщо в мене стопа 24 см, то потрiбно обирати розмiр 37.5 чи 37? Бо не дуже зрозумiла по таблицi розмiрiв...устiлка вказана 23.5 см на розмiр стопи 24...выходить що вони трохи бiльшомiрять?
Так точно ця модель більшомірить, вам потрібен 37
на довжину стопи 25 сантиметрів, який підійде розмір
Добрий день 38 розмір
на широкую стопу подойдёт?
Добрий день, важко сказати, дивлячись наскільки широка, треба міряти
Добрий вечір! А скільки триватиме доставка в Чернігівську обл?
Добрий день, 1-2 дні
добрий день, на 24,5 підійде 38 розмір?
Добрий, потрібен 37,5
сколько будет доставка в днепр по времени
Добрий день, 1 день
Добрий день
Який розмір підійде на стопу 24, 2 см?
Добрий день, 37,5 розмір
розмір стопи 25,3 см - який розмір краще всього взяти?
Добрий день, 39 розмір
Доброго дня.
На стопу 25.7см який розмір підійде, щоб оформити замовлення.
Дякую
Добрий день, 39.5 розмір
Добрый день. Планируется ещё поступление? Интересует на 24,5.
Добрый день, да планируется
Нова пошта - на віділення
Новая пошта - кур'єрьска доставка
Новая пошта - доставка до поштомата
Укрпошта - стандарт, експрес
Самовивіз - Київ, метро Шулявська, ТЦ Точка, вул. Олександра Довженка 1В (попередньо оформивши замовлення)
Оплата
Накладений платіж
Оплата на розрахунковий рахунок - Приватбанк, Монобанк
Приватбанк - оплата частинами, миттєва розстрочка
Монобанк - покупка частинами
Готівкою, Термінал - в разі самовивозу
- Наявність: В наявності
- Код товару: 790-01
Мінуси: українська у консультанта бажає кращого; розмірна сітка не відповідає дійсності. Також, порадили невірний розмір, а за обмін сплачувати кому? - покупцю. Пряма відповідь: "Дивіться ми кожен день радимо клієнтам який размір кращий, але кінцева рішення за клієнтам, в 95% все підходить але бувають виключення, як у вашему випадку". Тут тільки виключення, як у вашОму випадку, коли консультант не вміє розмір підбирати і не орієнтується що у взуті має бути трохи вільного місця для комфорту, а не впритул. Це не я маю знати ваш асортимент і нюанси, вибачте. Повернула і не раджу!
